Witamy

Firma Frank-Cars jest autoryzowanym dealerem Forda. Działamy na rynku od roku 1999. Mamy bogate doświadczenie, z którego możesz skorzystać.

Opis firmy

Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych, oferujemy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, stacji blacharsko- lakierniczej oraz wynajem krótko i długoterminowy.

Certyfikaty:

 

 

 

Nagrody i wyróżnienia:

 

  • Ford Excellenced
  • Ford Chairman's Award
  • Gazele Biznesu
  • Diament Forbes
  • Dealer Roku 2018 w kategorii – dealer z jedną lub dwoma lokalizacjami
  • Ford Firma Przyjazna Fleet Managerom
  • Ford Lider Rynku Flotowego

Wymagania

REZERWACJA. Rezerwacji należy dokonać telefonicznie, faxem, mailem, osobiście w siedzibie FRANK-CARS. Rezerwacja musi zawierać dane osobiste i teleadresowe, klasę pojazdu, przewidywany termin wynajmu, miejsce i godziny odbioru oraz zdania pojazdu, rodzaj stawki (z limitem przebiegu lub bez), formę płatności (gotówka, karta, przedpłata przelewem), ewentualne zgłoszenie zamiaru wyjazdu za granicę (wymienić kraje) oraz dane osobowe osoby odbierającej pojazd.
W odpowiedzi otrzymacie Państwo potwierdzenie ze szczegółowymi warunkami wynajmu. W tym: szczegółowe warunki cenowe, ewentualne szczególne wymagania dotyczące dokumentów, wysokość i termin wpłaty kaucji.

DOKUMENTY. Klient zobowiązany jest przedstawić odpis z KRS lub zaświadczenie o rejestracji, Regon i NIP. W przypadku klientów indywidualnych (których obsługujemy w ograniczonym zakresie) wymagane jest prawo jazdy i dowód osobisty lub inny dokument z fotografią i adresem zamieszkania.

KAUCJA. Kaucję pieniężną, w kwocie określonej w cenniku, należy wpłacić gotówką najpóźniej przy wydaniu samochodu. W przypadku zapłaty kaucji przelewem, pieniądze muszą dotrzeć na nasze konto przed wydaniem pojazdu. W indywidualnych wypadkach istnieje możliwość zwolnienia z kaucji, bądź jej obniżenia.

ZAPŁATA ZA WYNAJEM. Należność można uregulować gotówką lub przelewem bankowym.  W przypadku stałych umów istnieje możliwość odroczonej zapłaty. Przy stawkach długoterminowych, płatność reguluje się za każdy miesiąc z góry. Stali klienci otrzymują rabaty lub negocjują indywidualne stawki.  Przy wynajmie pojazdu zastępczego na koszt ubezpieczyciela, istnieje możliwość cesji należności.

 

Copyrights ©2012 Frank-Cars. Projekt i wykonanie Imoli.pl